در حال بارگزاری ...

info[at]itloger[dot]ir 021 22 94 81 65

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی، نوعی از بازاریابی می‌باشد که به دلیل ارزانی، ماندگاری بالا، شبانه‌روزی و بی‌وقفه بودن، جایگاه خاصی را بین کسب و کار‌ها باز کرده است.

بازاریابی اینترنتی، نوعی از بازاریابی می‌باشد که به دلیل ارزانی، ماندگاری بالا، شبانه‌روزی و بی‌وقفه بودن، جایگاه خاصی را بین کسب و کار‌ها باز کرده است.

برخی از خدماتی که پارس‌نویان در این راستا ارائه می‌دهد به شرح زیر می‌باشد:

 

طرح ریزی کمپین بازاریابی اینترنتی

طرح ریزی کمپین بازاریابی اینترنتی

هر پروژه موفق نیازمند فکر، خلاقیت و برنامه‌ریزی دارد. در این مرحله، مجموعه پارس‌نویان با داشتن اتاق فکر خلاق، سریعترین و بهترین روش های بازاریابی اینترنتی را برای شما طرح ریزی می کند.

سئو

SEO و یا Search Engine Optimization مجموعه عملیات و تغییراتی بر روی وب سایت شما می باشد که ساختار آن را برای بالا آمدن لینک‌های شما در موتورهای جستجو بهینه می‌کند. سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

برخی از مزایای  سئو به شرح زیر میباشد:

  • در بازدید وبسایت شما  تاثیر مثبت بسیاری دارد.
  • ترافیک وب سایت شما را افزایش میدهد.
  • یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی می‌باشد.
  • باعث افزایش محصولات شما می شود.
  • در برندسازی شما در بستر وب بسیار موثر است.

PPC

PPC مخفف Pay Per Click می‌باشد. در این تبلیغات، بنر و یا لینک وب‌سایت شما در وب‌سایت‌های پربازدید قرار می‌گیرد و در صورتی که کاربران وب‌سایت تبلیغ گیرنده بر روی لینک شما کلیک کنند، از شما مبلغی کسر می‌شود.

بازاریابی محتوایی

یکی از مهمترین بخش‌های بازاریابی اینترنتی، بازاریابی محتوایی می‌باشد. مجموعه پارس‌نویان برای کسب و کار شما مطالب اختصاصی همیشه سبز آماده کرده و در وب‌سایت شما با توجه به زمان‌بندی‌هایی که در بخش طرح‌ریزی کمپین مشخص نموده است، نشر می‌دهد.

انواع مطالب را به ۳ دسته می‌توان تقسیم کرد:

  1. همیشه سبز: مطالبی که عمر ندارند و همواره کاربردی می‌باشند. مانند مطالب آموزشی
  2.  خبری: مطالبی که دارای عمر کم می‌باشند مانند اخبار
  3.  موج سواری محتوایی: حرکت آگاهانه روی امواج خبر با هدف هدایت فرایند ایجاد شده به سمت و سوی خاص و تحت کنترل در آوردن پیامد ها و آثار یک جریان و یا بهره برداری تجاری از آن

تشکیل لیست مشتریان بالقوه

مشتری بالقوه و یا Lead به شخصی گفته می‌شود که به محصول و یا خدمات ما نیاز دارد و می‌تواند در آینده از مشتریان ما باشد. پس از انجام بازاریابی اینترنتی، تعداد زیادی از مشتریان بالقوه‌ی شما به وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند. مجموعه ما توسط روش‌های موجود تلاش می‌کند، اطلاعات تماسی از این افراد گرفته تا بتوان با تماس با این افراد، آنان را تبدیل به مشتری بالفعل کرد.

ایمیل و اس‌ام‌‌اس مارکتینگ

پس از تشکیل لیست مشتریان بالقوه از طریق ایمیل و اس‌ام‌اس با آنان تماس گرفته‌ می‌شود تا با طرح‌ ریزی درست، این افراد را به صورت مشتری بافعل در‌آورد. مجموعه پارس‌نویان با ابزارهایی که در این زمینه در اختیار دارد، تمامی نیازهای شما را در زمینه‌ی بازاریابی اس‌ام‌اسی و ایمیلی برطرف خواهد کرد.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

در روزگار امروزی، شبکه‌های اجتماعی نقش به سزایی را در بازاریابی بازی می‌کنند. با مدیریت درست این شبکه‌هامی‌توان فروش را تا چندین برابر افزایش داد. مجموعه‌ی پارس‌نویان با داشتن تجارب موفق متعدد در این زمینه، می‌تواند شما را در این امر یاری رساند.

تماس با مشاوران ما

آی‌تی لاگر

خبرنامه آی‌تی لاگر

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات آموزشی می‌توانید در خبرنامه عضو شوید.